Turniej BRD

IMG-20220512-WA002512 maja trzyosobowa drużyna z naszej szkoły pod opieką pani Anety Miklaszewskiej rowalizowała w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Michalina Jastrzębska, Antonina Miklaszewska i Dawid Broruc zmierzyli się z nie lada wyzwaniem rozwiązując testy wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego i sytuacji na skrzyżowaniach oraz wykonując zadania praktyczne. Oceniana była sprawność jazdy rowerem po torze przeszkód, umiejętność jazdy zgodnie z przepisami w miasteczku ruchu drogowego oraz umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nasi uczniowie spisali się wspaniale! Drużyna zajęła czwarte miejsce i tylko dwóch punktów zabrakło im do miejsca na podium!

Gratulujemy!!! i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach Turnieju BRD!