Rok szkolny 2021/2022

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

Uroczystą akademię z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja przygotowała klasa 4B pod kierunkiem pani Joanny Cieplińskiej oraz szkolny chór kierowany przez panią Anetę Miklaszewską. Uczniowie wcielili się w bohaterów tego wydarzenia - uczestników Sejmu Czteroletniego. Zobaczyliśmy Króla Stanisłąwa Augusta Poniatowskiego oraz tych, którzy wnieśli istotny wkład w spisanie Konstutucji: Ignacego Potockiego, Hugo Kołłątaja i innych. Artyści spisali się wspaniale, a my,  widzowie, poczuliśmy atmosferę wydarzeń 3 maja 1791 roku.

Ognisko integracyjne klasy 4a
W niedzielę 24 kwietnia 2022r rodzice wraz z dziećmi z klasy IVa spotkali się na ognisku integracyjnym. Pogoda dopisała, uczniowie korzystali ze spotkania aktywnie wypoczywając: grali na boisku, biegali i po prostu świetnie się bawili☺️
Dzień gofra
W poniedziałek 25 kwietnia 2022r. w naszej szkole odbył się Dzień Gofra ☺️ przygotowany przez Samorząd UczniowskiTo była smakowita przygoda☺️Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w zorganizowaniu Akcj:)SU
Turniej BRD

Drużyna w składzie: Antonina Miklaszewska, Michalina  Jastrzębska i Dawid Boruc, zajęła dzisiaj pierwsze miejsce
w rejonowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym! Tym samym, naszych uczniów czeka kolejne zmaganie, tym razem na etapie wojewódzkim.
Gratulujemy sukcesu uczniom i opiekunce drużyny pani Anecie Miklaszewskiej!
Życzymy kolejnych sukcesów i trzymamy kciuki!

Paczka na Kresy - Wielkanoc 2022

Przed Świętami Wielkiej Nocy, nasza placówka przystąpiła do akcji "Paczka na Kresy - Wielkanoc 2022", skierowanej tym razem do ofiar wojny w Ukrainie, które były zmuszone do opuszczenia swoich domów i znalazły schronienie w Polsce.
Pomimo trwającej wojny, nie jest ograniczone ani tym bardziej zabronione dzielenie się radością, nadzieją i miłością z drugim człowiekiem.
Ta inicjatywa jest niesamowitą okazją, aby osobom, które żyją poza granicami swojej ukochanej Ojczyzny, pomóc w sposób materialny i duchowy.
Dziękujemy dzieciom i Rodzicom za pomoc i Wasze Wielkie serca

Dzień bez placaka

Moi Kochani Samorząd w Grębkowie 12.04 zorganizował AKCJĘ!!!
DZIEŃ BEZ PLECAKA!!!
Był to niezwykły dzień, w którym na korytarzach pojawiły się niezwykle przedmioty w zastępstwie naszego poczciwego plecaka.
Uczniowie zeszyty, podręczniki i inne przybory przynieśli w ... ?
Proszę sprawdzić pomysłowość i kreatywność, Naszych uczniów…

45. edycja Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

Pod koniec marca odbyła się kolejna edycja popularnego konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”, którego organizatorem jest Mazowiecki Instytut Kultury.

« 1 z 5 »