Rok szkolny 2021/2022

Innowacja w szkole

Klasa 4a w ramach prowadzonej innowacji przygotowała dla młodszych dzieci przedstawienie „Bajkowy bałagan”.
W przyszłym roku szkolnym kolejne występy ☺️

Romeo, Julia i... klocki Lego:)

18 maja 2022r. uczniowie klas 5,6,7 i 8 naszej szkoły oraz nasi koledzy i koleżanki ze szkoły z Kopci pojechaliśmy na wycieczkę do Warszawy.
Obejrzeliśmy spektakl pt. „Romeo i Julia” w Teatrze Buffo. Był to wodny musical. Otrzymaliśmy płaszcze przeciwdeszczowe i okulary 3D. Sztuka była świetna, każdemu naprawdę się podobała. Aktorzy bardzo dobrze wcielili się w rolę, wszystko było idealnie dopracowane.
Następnie odwiedziliśmy galerię Mokotów, a w niej zwiedziliśmy wystawę klocków Lego. Zrobiła ona na nas duże wrażenie, budowle były niezwykłe. Na koniec wystawy mogliśmy zbudować nasze własne projekty.
Po wszystkich atrakcjach udaliśmy się na obiad.
Około 18, zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domów. To był naprawdę udany wyjazd.

Roksana Makowska i Blanka Pobikrowska

Wyniki konkursu "Zdrowe nawyki cyfrowe"

Wręczenie nagród w konkursie "Zdrowe nawyki cyfrowe"

Czerwcowa noc filmowa

22 czerwca już po raz kolejny odbyła się w naszej szkole "Noc filmowa".
Tym razem oglądaliśmy film "Jumanji: Następny poziom" – amerykański film przygodowy fantasy z 2019 roku w reżyserii Jake’a Kasdana
oraz

"WALL-E"– amerykański film animowany z 2008 roku wyprodukowany przez wytwórnię Pixar Animation Studios i Walt Disney Pictures, wyreżyserowany przez Andrew Stantona.

Bal ósmoklasistów

15 czerwca uczniowie klas ósmych tanecznym krokiem żegnali się z podstawówką. Bal rozpoczął się poważnie i dostojnie tradycyjnym polonezem. Nasi Ósmoklasiści prezentowali się wspaniale. W uroczystości wzięli udział nauczyciele i rodzice. Zabawa była świetna. Młodzież opuszczająca mury naszej szkoły bawiła się znakomicie:)

Meble do szkolnego ogrodu

Zaangażowani uczniowie pracują, aby wykonać meble ogrodowe,
dzięki zebranym w czasie Dniu Gofra pieniążkom Samorząd Uczniowski zakupił poduchy na meble z palet - 2 komplety, 5 hamaków oraz akcesoria do pracy: farby, pędzle, papier ścierny…
Resztę wykonali już uczniowie, niedługo, mamy nadzieję, koniec prac.

« 1 z 8 »