Rok szkolny 2018/2019

Wizyta leśniczego

17 stycznia klasę trzecią odwiedził pan Mirosław Reiss, leśniczy z Nadleśnictwa Siedlce. Bardzo ciekawie opowiadał o roślinności w lasach na naszym terenie i w Polsce oraz o sposobach dbania o las. Przybliżył nam jak wygląda praca leśniczego. Dowiedzieliśmy się też wielu ciekawostek o zwierzętach w naszych lasach. Uczniowie żywo reagowali na prelekcję oraz zadawali pytania. Pan Reiss przygotował prezenty zarówno dla uczniów, jak i dla skrzydlatych przyjaciół, o których klasa III będzie dbała podczas tej zimy.
Serdecznie dziękujemy za odwiedziny!

uczniowie i nauczyciele klasy III

Choinka Noworoczna 2019 - cz.1

Kolędnicy - występ przygotowany przez Kółko Teatralno-Muzyczne.

Skecz przedstawiony przez uczniów klasy VIII.

Chocolate dance - taniec w wykonaniu klasy Va

Choinka Noworoczna 2019 - cz.2

Występy oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych

Choinka Noworoczna 2019 - cz.3

Legenda o Lechu, Czechu i Rusie - w wykonaniu uczniów klasy II.

Współczesna bajka o Jasiu i Małgosi zaprezentowana przez klasę III.

Choinka Noworoczna 2019 - cz.4

"Dziad i Baba" - słowa - Józef Ignacy Kraszewski, muzyka - Stanisław Moniuszko, wykonanie - nauczyciele ZSP w Grębkowie. 

Klasa III gościła strażaka grębkowskiej OSP.

11 stycznia 2019 r. gościliśmy w naszej klasie pana Grzegorza Milewskiego, strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej w Grębkowie. Pan Grzegorz bardzo ciekawie opowiadał nam o służbie, odpowiadał na pytania nurtujące uczniów, wspominał swoją pierwszą akcję,mówił o ratowaniu zwierząt. Przypomniał nam również zasady bezpieczeństwa oraz udzielania pomocy.
Największą atrakcją była możliwość zobaczenia i przymierzenia podstawowego stroju i wyposażenia strażaka. Wywołało to wiele radości wśród uczniów.
Szacunek dla wszystkich strażaków, a panu Grzegorzowi serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia i bardzo ciekawą lekcję.

uczniowie i nauczyciele kl III

« 1 z 7 »