Konkurs na Logo Erasmus+

Podsumowano głosy oddane na prace zgłoszone do konkursu na LOGO programu Erasmus+ “Artystyczna podróż po Europie”. Za najpiękniejszą głosujący uznali pracę nr 13, miejsce drugie zajęła praca nr 21, miejsce trzecie – praca nr 20. Serdecznie gratulujemy autorom, ich nazwiska zostaną ogłoszone wkrótce.

19 lutego 2016 r.

Konkurs plastyczny na LOGO programu Erasmus + “Artystyczna podróż po Europie” spotkał się z dość dużym zainteresowaniem. Wpłynęło prawie 30 prac. Wykonując grafiki uczniowie wykazali się pomysłowością i starannością. W piątek 19 lutego prace zostały przedstawione społeczności szkolnej w mini galerii zorganizowanej na szkolnym korytarzu. Uczniowie i pracownicy szkoły oddawali swoje głosy na pracę, którą uznali za najpiękniejszą. Wkrótce ogłosimy nazwiska laureatów.

5 lutego 2016 r.

Macie szansę na nagrodę w konkursie plastycznym na LOGO programu Erasmus+. Warto wykorzystać wolny czas w czasie ferii, gdyż termin składania prac upływa 16 lutego. Szczegółowe informacje znajdziecie na plakacie