EU flag-Erasmus+_vect_POS

Jesteśmy w Erasmus + !!!!

Nasza szkoła przystąpiła do programu Erasmus+. Program, do którego należymy zatytułowany jest „Artystyczna podróż po Europie”. Koordynatorem projektu w szkole jest nauczycielka języka angielskiego – Ewa Kałuska. Oprócz naszej szkoły w podróż „wybrały się” szkoły z Barcelony (Hiszpania), Wiednia (Austria), Savonlinny (Finlandia) oraz Rygi (Łotwa).

Strona internetowa projektu “Artystyczna podróż po Europie”

Odwiedziliśmy Savonlinna
Spotkanie w Grębkowie
Szkolny Team w Barcelonie
Wizyta robocza w Wiedniu
Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w programie Erasmus+
Konkurs plastyczny na Logo programu Erasmus+

Wspólnym projektem wszystkich partnerskich szkół jest video “Happy”. Obejrzyjcie efekt końcowy – zaprezentowały się kolejno: Savonlinna, Ryga, Grębków, Wiedeń i Barcelona.

Jedno z zadań realizowanych w ramach programu Erazmus+ – zaprezentowanie ważnego dla kraju utworu muzycznego. Nasza szkoła uznała, że będzie to polonez – taniec, który od setek lat  do dnia dzisiejszego tańczony jest dla uświetnienia znaczących wydarzeń.

Video – Podpatrzone w rytmie poloneza