Konkurs “Zdrowe nawyki cyfrowe”

Network security concept. Cyber protection. Anti virus software.Publiczna Szkoła Podstawowa w Grębkowie
w ramach projektu “Osehero” organizuje
konkurs “Zdrowe nawyki cyfrowe”.

Jego celem jest promowanie bezpiecznego i zrównoważonego
korzystania przez dzieci i młodzież
z urządzeń elektronicznych.

.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów klas 0-VIII naszej szkoły, którzy będą mogli rywalizować w dwóch grupach wiekowych.

Zadaniem uczestników jest:

W kategorii kl. 0-III: samodzielne wykonanie pracy plastycznej pt. “Zdrowe nawyki cyfrowe” w formacie co najmniej A4 z użyciem dowolnych technik. Praca ma obejmować następujący temat: „Wyobraź sobie, że wybrałeś się w podróż ze swoją rodziną. Przybyliście do magicznej, bezludnej wyspy. Nie ma tam prądu, nie działają telefony, smartfony, tablety i komputery, nie ma żadnych lamp. Narysuj, jak wygląda wyspa i co moglibyście na niej robić”.

W kategorii kl. IV-VIII: samodzielne wykonanie prezentacji multimedialnej w programie Microsoft Power Point pt. „Zdrowe nawyki cyfrowe” dotyczącej zasad bezpiecznego korzystania z Internetu lub pracy plastycznej w formacie A3; technika wykonania dowolna.

Termin dostarczenia prac konkursowych mija 6 czerwca 2022 roku.

Uczniowie zainteresowani udziałem w konkursie proszeni są o zapoznanie sie z Regulaminem, w którym znajdują się wszystkie  szczegółowe informacje.