Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej czas zdalnej nauki został przedłużony do dnia 10 kwietnia br.
Od 25 marca będziemy realizować nowe treści podstawy programowej.

Najbliższe tygodnie będą wymagające dla całej społeczności szkolnej. Dla nas wszystkich jest to forma egzaminu z odpowiedzialnego traktowania swoich obowiązków. Jestem pewna, że we współpracy wszystkich ogniw procesu kształcenia czas ten będzie dobrze wykorzystany i efektywny dla uczniów.

Wszyscy jesteśmy w nowej rzeczywistości szkolnej, która nie jest łatwa. Proszę Rodziców, aby ze zrozumieniem traktowali wszelkie uwagi wychowawcy i nauczycieli. Właściwa współpraca między nauczycielem a rodzicem, przełoży się na dobro dziecka, a na tym – nam wszystkim dorosłym zależy.

Wszystkich uczniów proszę, aby dobrze wykorzystali ten czas. Bądźcie odpowiedzialni i kreatywni. Nauka jest Waszym obowiązkiem, choć teraz odbywa się w innej formie. Powtórzę jeszcze raz: to jest Wasz obowiązek, a nie rodziców (Oni na pewno będą Was wspierać). Pamiętajcie przy tym o odpoczynku i aktywności ruchowej.

Problemy i wątpliwości zgłaszajcie do wychowawców i nauczycieli – tak jak wcześniej, tylko drogą elektroniczną (przez e-dziennik). Nauczyciele są po to, żeby Wam pomóc.
Ja także jestem do dyspozycji Państwa i zapraszam do kontaktu przez e-dziennik.

Mam nadzieję, że dni spędzone w domach będą okazją do okazania sobie wzajemnie wsparcia i życzliwości.

Grażyna Sawicka
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego