III Marsz Nordic Walking w Kopciach

W ostatnią sobotę 5 maja miała miejsce w Kopciach sportowo-rekreacyjna impreza: Marsz Nordic Walking. Kilka tygodni temu do udziału w wydarzeniu zachęcał w naszej szkole sam Mistrz Polski w Nordic Walking Łukasz Witczuk. Mistrz okazał się dość przekonujący – w sobotnim marszu uczestniczyła spora grupa uczniów i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grębkowie.

Nie obyło bez sukcesów – na jednym ze zdjęć widzimy na podium dla zwycięzców Kacpra Kałuskiego z klasy IVb, w komentarzu do fotorelacji  z wydarzenia (Biblioteka Gminna w Grębkowie – Facebook) czytamy o sukcesie Zuzanny Drabarek z klasy VIb, natomiast Michalina Jastrzębska z klasy IVa poinformowała nas o swoim sukcesie w konkurencji towarzyszącej Marszowi – zajęła 1-sze miejsce w biegu na 800 m. Chętnie zamieścimy informacje o sukcesach innych uczniów lub nauczycieli z naszej szkoły – prosimy o informacje.

Organizatorom gratulujemy pomysłu, zwycięzcom świetnych wyników.

Prawdą jednakże jest to, że zwycięzcami w takiej imprezie jest każdy uczestnik. Przecież każdy wie, że “Sport to zdrowie!”

Fotorelacja Biblioteki Gminnej w Grębkowie