Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego i pierwsze spotkania uczniów z wychowawcami już za nami.

Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024 odbyła się na boisku szkolnym.  Rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu szkoły, po czym do zebranych zwróciła się Pani Wicedyrektor Aneta Miklaszewska. Pani wicedyrektor powitała rodziców, uczniów i nauczycieli. W szczególny sposób powitała pierwszoklasistów oraz tych najmłodszych – dzieci z zerówek. Następnie został odczytany list prof. Przemysława Czarnka skierowany do nauczycieli, rodziców i uczniów. Pani wicedyrektor przedstawiła zasady funkcjonowania szkoły w bieżącym roku szkolnym oraz złożyła nauczycielom i uczniom życzenia wielu sukcesów i realizacji zamierzonych celów.

Powodzenia w nowym roku szkolnym 2023/2024 !

zobacz galerię zdjęć

http://szkolagrebkow.pl/szkolapodstawowa/rok-szkolny-2023-2024/