Romeo, Julia i… kloki Lego:)

16-image3118 maja 2022r. uczniowie klas 5, 6, 7 i 8 naszej szkoły oraz nasi koledzy i koleżanki ze szkoły z Kopci pojechaliśmy na wycieczkę do Warszawy.
Obejrzeliśmy spektakl pt. „Romeo i Julia” w Teatrze Buffo. Był to wodny musical. Otrzymaliśmy płaszcze przeciwdeszczowe i okulary 3D. Sztuka była świetna, każdemu naprawdę się podobała. Aktorzy bardzo dobrze wcielili się w rolę, wszystko było idealnie dopracowane.
Następnie odwiedziliśmy galerię Mokotów, a w niej zwiedziliśmy wystawę klocków Lego. Zrobiła ona na nas duże wrażenie, budowle były niezwykłe. Na koniec wystawy mogliśmy zbudować nasze własne projekty.
Po wszystkich atrakcjach udaliśmy się na obiad.
Około 18, zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domów. To był naprawdę udany wyjazd.

Roksana Makowska i Blanka Pobikrowska