„WARSZAWSKA SYRENKA” – sukcesy naszych uczniów

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W ETAPIE POWIATOWYM 44. KONKURSU RECYTATORSKIEGO „WARSZAWSKA SYRENKA”

plakat-b1-warszawska-syrenka-2021-minW kwietniu br. w eliminacjach powiatowych konkursu „Warszawska Syrenka” wzięło udział 40 uczniów szkół podstawowych z terenu Powiatu Węgrowskiego i Gminy Jadów. W tym gronie znaleźli się także przedstawiciele naszej szkoły, a zarazem laureaci etapu gminnego. Jury, w składzie: Joanna Jagiełło pisarka, autorka utworów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, Piotr Prasuła kustosz Muzeum Literatury w Warszawie i Aneta Kowalczyk – koordynator do spraw artystycznych w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury w Łochowie, oceniało recytacje w trzech kategoriach wiekowych.
Z radością informujemy, że nasi uczniowie zajęli bardzo wysokie miejsca:

– w kategorii klas 0-III miejsce III zajęła Klaudia Karaś, uczennica kl. II A,

– w kategorii klas IV-VI miejsce II zajęła Antonina Miklaszewska, uczennica kl. V,

– w kategorii klas IV-VI wyróżnienie przyznano Wojciechowi Głuchowskiemu, uczniowi kl. V.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych wystąpień!

Iwona Patoka