Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

IMG_432623 czerwca uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uroczyście zakończyli rok szkolny. Jak zwykle przy okazji tego wydarzenia pani dyrektor Grażyna Sawicka nagrodziła uczniów, którzy od września do czerwca pracowali najsumienniej. Dwudziestu jeden uczniów klas IV-VI otrzymało nagrody książkowe, najlepszym z nich pani dyrektor wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem. Zebrani na uroczystości goście poznali nazwiska laureatów i wyróżnionych w konkursach  pozaszkolnych: Stanisław Miklaszewski – 1-sze miejsce w konkursie “Mój las”, Kacper Kałuski – 1-sze miejsce w etapie powiatowym OTWP “Młodzież Zapobiega Pożarom”, Daria Boruc – wyróżniona w Konkursie KRUS “Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”, Gabriela Klukowska i Natalia Polkowska – wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie “Kangur Matematyczny”. Zostały wręczone nagrody książkowe ufundowane przez Bibliotekę Gminną za najlepsze wyniki w czytelnictwie.

Po części oficjalnej klasy szósta i trzecia A wprowadziły zebranych w wakacyjny klimat. Na początku w krótkiej scence i słowami piosenki uczniowie przypomnieli jak rozważnie i bezpiecznie spędzić wakacyjny czas. Potem było już tylko harcerskie, obozowe, żeglarskie śpiewanie, a na koniec entuzjastyczny okrzyk: WAKACJE, mamy WAKACJE!!!

Życzymy wszystkim słonecznej pogody i wspaniałego wypoczynku. Do zobaczenia po wakacjach!