WYSZKÓW WCIĄŻ ŚPIEWA… DLA OJCZYZNY

20181023_115816„ Pamięć o Ojczyźnie nigdy nie zaginie

dopóki będziemy o Niej śpiewali…”

W związku z przypadającą w tym roku 100 rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości, Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszkowie już XI raz zorganizowała Festiwal Pieśni Patriotycznej.
Uroczystość odbyła się 23.10.2018r. i stała się okazją do wspomnień, wzruszeń oraz dostarczyła wielu artystycznych przeżyć. […]

Hanna Żółowska Koper

Zachęcamy do przeczytania pełnej relacji z festiwalu TUTAJ

Wśród laureatów znalazły się uczennice z naszej szkoły:

W KATEGORII: KLASY I – III – II miejsce: Miklaszewska Antonina zaśpiewała piosenkę pod tytułem „ Maki” (opiekun pani Aneta Miklaszewska).
W KATEGORII: KLASY IV-VI – II miejsce: Martyna Turek zaśpiewała piosenkę pod tytułem „ Żeby Polska była Polską” (opiekun pani Aneta Miklaszewska).
W KATEGORII: KLASY VII-VIII i GIMNAZJUM: III miejsce: Justyna Karczewska i Julia Topolska zaśpiewały piosenkę pod tytułem „ Jest taki kraj” (opiekun pani Hanna Żółkowska-Koper).