Pierwsze dni nowego roku szkolnego za nami.

SDC10074W czwartek 1 września uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2016/2017. Pani Dyrektor Grażyna Sawicka serdecznie przywitała maluchy z oddziału przedszkolnego, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum oraz rodziców i nauczycieli.  Po wprowadzeniu sztandarów odśpiewaliśmy Hymn Państwowy. Pani Dyrektor  przekazała ważne informacje przydatne na dzień przed rozpoczęciem zajęć. Poznaliśmy również treść listu skierowanego do społeczności szkolnych przez Mister Annę Zalewską.  Nie mogło zabraknąć wspomnienia związanego z rocznicą wybuchu II Wojny Światowej. 77 rocznicę tego wydarzenia zebrani uczcili chwilą ciszy.

Za nami również pierwszy dzień pracy. Rok szkolny rozpoczęty. Życzymy wszystkim uczniom sukcesów w nauce.