Pożegnanie ósmych klas – 23.06.2023r.

23 czerwca 2023r. dalsza część uroczystości poświęcona była ósmoklasistom.

Jak co roku, w pełnej skupienia i powagi atmosferze, ósmoklasiści przekazali pieczę nad sztandarem szkoły uczniom klasy siódmej.

Następnie pani Dyrektor wręczyła wyróżnienia, nagrody i świadectwa ukończenia szkoły. Nie zabrakło podziękowań dla rodziców. Pani dyrektor wręczyła Listy Gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy wyróżniali się swoimi osiągnięciami i aktywnością szkolną, podziękowała również rodzicom, którzy z zaangażowaniem wspierali pracę szkoły.

Potem przyszła pora na pożegnania: ósmoklasiści wierszem i piosenką pożegnali podstawówkę, z kolei przedstawiciele klasy siódmej skierowali słowa pożegnania do absolwentów, życząc im powodzenia w nowych szkołach.

Akademia zakończyła się uroczystym ślubowaniem ósmoklasistów.

Naszym absolwentom życzymy sukcesów i powodzenia w kolejnych etapach życia.