Paczka na Kresy - Wielkanoc 2022

Przed Świętami Wielkiej Nocy, nasza placówka przystąpiła do akcji "Paczka na Kresy - Wielkanoc 2022", skierowanej tym razem do ofiar wojny w Ukrainie, które były zmuszone do opuszczenia swoich domów i znalazły schronienie w Polsce.
Pomimo trwającej wojny, nie jest ograniczone ani tym bardziej zabronione dzielenie się radością, nadzieją i miłością z drugim człowiekiem.
Ta inicjatywa jest niesamowitą okazją, aby osobom, które żyją poza granicami swojej ukochanej Ojczyzny, pomóc w sposób materialny i duchowy.
Dziękujemy dzieciom i Rodzicom za pomoc i Wasze Wielkie serca

Dzień bez placaka

Moi Kochani Samorząd w Grębkowie 12.04 zorganizował AKCJĘ!!!
DZIEŃ BEZ PLECAKA!!!
Był to niezwykły dzień, w którym na korytarzach pojawiły się niezwykle przedmioty w zastępstwie naszego poczciwego plecaka.
Uczniowie zeszyty, podręczniki i inne przybory przynieśli w ... ?
Proszę sprawdzić pomysłowość i kreatywność, Naszych uczniów…

45. edycja Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

Pod koniec marca odbyła się kolejna edycja popularnego konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”, którego organizatorem jest Mazowiecki Instytut Kultury.

Witamy wiosnę!!!

W poniedziałek 21.03.2022r. Witaliśmy wiosnę.
Samorząd szkolny przygotował różne atrakcje dla młodzieży: m. in. oglądanie filmu, ogniska klasowe czy zabawy integracyjne.

Wiosna przywitana!!!

Klasy ósme w Węgrowie

22 marca klasy VIIIa i VIIIb odwiedziły Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Węgrowie oraz Zakład pracy Addit Sp. z o.o.
Uczniowie mieli okazje zapoznać się z ofertą edukacyjna jednej ze szkół węgrowskich jak i poznać od wewnątrz tą placówkę.
Ósmoklasiści odwiedzili także jeden z największych zakładów pracy. Addit Sp. z o.o. jest jednym z największych producentów elementów z blach w Europie oraz posiada 25 letnie doświadczenie. Uczniowie mogli naocznie przekonać się jak wyglada tak duży zakład pracy, jak wyglądają stanowiska pracy. Pani menażer zapoznała młodzież z profilem firmy oraz oprowadziła po poszczególnych halach produkcyjnych.
Pełni nowych doświadczeń uczniowie powrócili do szkoły 🙂

« 4 z 8 »