Dzień Pluszowego Misia.

 

Nasze przedszkolaki bardzo hucznie świętowały Dzień Pluszowego Misia.Tego dnia w salach zaroiło się od misiowych przytulanek. Dzieci poznały historię pluszowego misia, opowiadały o swoich maskotkach, bawiły się nimi i tańczyły. Nie zabrakło także słodkiego “co nieco”,które misiaki lubią najbardziej.

Sala zabaw

 

Wszystkie dzieci, czy to małe, czy trochę większe lubią szaleństwa na sali zabaw.Dlatego przedszkolaki z naszego przedszkola pojechały do sali zabaw. Starsze grupy: czterolatki-Motylki i pięciolatki-Jeżyki do Siedlec do sali zabaw “Młynek”, zaś maluchy (trzylatki)- Sówki do Węgrowa do sali zabaw “Karuzela”. Zabawa była świetna, co widać na zdjęciach w galeriach grup.

GALERIA – Jeżyki
GALERIA – Motylki
GALERIA – Sówki

Teatrzyk “W krainie króla lwa”

Grupa pięciolatków-Jeżyki i grupa mieszana-Króliczki wybrały się do Węgrowskiego Ośrodka Kultury na teatrzyk pt. “W krainie króla lwa”. Spektakl był chwilami śmieszny, momentami straszny, ale oczywiście wszystko dobrze się skończyło i dzieciom bardzo podobało.  GALERIA

Informacja dla rodziców

Szanowni Rodzice!

Punkt konsultacyjny Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgrowie będzie funkcjonował w naszej szkole, ale na innych zasadach niż dotychczas.

Specjaliści będą przyjeżdżać do naszej szkoły w pierwsze poniedziałki miesiąca
w miarę potrzeb – wcześniejszych zapisów. Zapisy w sekretariacie szkoły –
na tydzień przed planowanym dyżurem pracowników poradni.

Najbliższy dyżur planowany jest 7 października 2019r.( zapisy do 2 października).

Ogłoszenie dotyczące opłat.

Szanowni Rodzice

W związku z Państwa uwagami dotyczącymi formy płatności  za przedszkole informujemy, że z dniem 1.10.2019r. wprowadza się możliwość płatności przelewem.

Należności za przedszkole należy wpłacać na rachunek bankowy Gminy Grębków ul. Wspólna 5, 07-110 Grębków, do 10- tego każdego miesiąca następującego po miesiącu skorzystania z usługi( do 10 października za wrzesień itd…).

Nr konta:

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Węgrowie o/Grębków

27 9236 0008 0420 0475 2000 0010

W tytule wpłaty należy podać:

  1. Imię i nazwisko dziecka,
  2. Miesiąc i rok, którego dotyczy wpłata,
  3. Kwotę wpłaty podzieloną na wyżywienie i opłatę za godziny dodatkowe(usługę).

Np. opłata za przedszkole 09/2019 Jan Nowak                               

Wyżywienie —210,00zł      Opłata za godziny dodatkowe(usługę) – 84,00zł

Potwierdzenie wpłaty należy niezwłocznie dostarczyć do kierownika Bloku Żywienia, osobiście lub na adres e-mail: zsp.grebkow@vp.pl

Informację o wysokości opłaty za przedszkole otrzymają Państwo w postaci papierowej, na tzw. paskach rozdawanych  przez wychowawcę każdej z grup na początku każdego miesiąca.

Zebranie z rodzicami

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego zaprasza rodziców dzieci przedszkolnych na zebranie, które odbędzie się dnia 17 września 2019r. (wtorek) o godzinie 17.00 ( górny korytarz przedszkola).

Po zebraniu ogólnym odbędą się spotkania z wychowawcami w klasach.

Zebranie

Zapraszamy wszystkich rodziców (szczególnie rodziców nowo przyjętych dzieci) na pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z panią dyrektor, które odbędzie się dnia 02 września 2019 (poniedziałek) o godzinie 13.00. Spotkanie dotyczyło będzie spraw organizacyjnych.

WITAMY W PRZEDSZKOLU!

Serdecznie zapraszamy nowo przyjęte dzieci na zajęcia adaptacyjne do naszego przedszkola, które obędą się w dniach: 28-29.08.2019 w godzinach od 9.00 do 12.00. Będzie to dobra okazja, aby dzieci mogły oswoić się z nowym miejscem, poznać kolegów i koleżanki oraz swoje panie . Rodzice zaś będą mogli rozwiać wszelkie swoje wątpliwości dotyczące przedszkola i o wszystko zapytać.