Zebranie

Zapraszamy wszystkich rodziców (szczególnie rodziców nowo przyjętych dzieci) na pierwsze w tym roku szkolnym zebranie z panią dyrektor, które odbędzie się dnia 02.10.2019 (poniedziałek) o godzinie 13.00. Spotkanie dotyczyło będzie spraw organizacyjnych.

WITAMY W PRZEDSZKOLU!

Serdecznie zapraszamy nowo przyjęte dzieci na zajęcia adaptacyjne do naszego przedszkola, które obędą się w dniach: 28-29.08.2019 w godzinach od 9.00 do 12.00. Będzie to dobra okazja, aby dzieci mogły oswoić się z nowym miejscem, poznać kolegów i koleżanki oraz swoje panie . Rodzice zaś będą mogli rozwiać wszelkie swoje wątpliwości dotyczące przedszkola i o wszystko zapytać.

Jeżyki w Liwie

Jeżyki to grupa przedszkolaków lubiąca wycieczki i bardzo ciekawa świata. Pod koniec czerwca Jeżyki pojechały na wycieczkę do Muzeum Zbrojowni na zamku w Liwie. Dzięki panu przewodnikowi dzieci poznały historię zamku oraz jego tajemnice. Największe zainteresowanie wzbudziła legenda o Żółtej Damie, której ducha można spotkać o północy na zamku…

Gospodarstwo

Dzięki zaproszeniu państwa Duszaków z Ogródka dzieci z grupy Jeżyków miały okazję odwiedzić indywidualne gospodarstwo rolne. Zapoznały się z ciężką i jakże potrzebną pracą rolnika, obejrzały nowoczesną oborę, sprzęty potrzebne do uprawy roli oraz zwierzęta hodowane w tym gospodarstwie. Oprócz tego, miały okazję przejechać się ciągnikiem. Bardzo dziękujemy za zaproszenie, poświęcony nam czas, poczęstunek, oraz mnóstwo innych atrakcji przygotowanych dla dzieci. Zapraszamy do galerii.

Zebranie rodziców

We wtorek 11 czerwca 2019 roku o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie rodziców dzieci urodzonych w 2013 roku (przyszła “zerówka”).

Spotkanie dotyczyć będzie podziału na grupy.

Dyżur wakacyjny – informacja dla rodziców.

Poniżej zamieszczamy dokument określający zasady organizacji dyżuru wakacyjnego w przedszkolu.
Zapisy dzieci do przedszkola na okres wakacji odbywać się będą od 27 do 31 maja. Osoby zainteresowane prosimy
o zapoznanie się z dokumentem.

Rodzice ubiegający się o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny składają deklarację pisemną zamieszczoną poniżej:

Informacja dla rodziców

W związku z zawieszeniem strajku przez nauczycieli przedszkola informujemy, że od poniedziałku 15 kwietnia zajęcia będą odbywały się według tygodniowego rozkładu zajęć w każdej grupie.

Nie odbędą się zajęcia z logopedii, gdyż logopeda pracuje w komisji egzaminacyjnej.