25 czerwca 2020

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Kochane Dzieci!

Minął  kolejny rok pracy Gminnego Przedszkola w Grębkowie. Rok, który jak myślę pozostanie na długo w naszej pamięci.

Kończąc ten wyjątkowy rok szkolny, w pierwszej kolejności  pragnę serdecznie  podziękować Rodzicom za całoroczną współpracę, pomoc w realizacji zadań statutowych przedszkola. Szczególnie dziękuję za przejęcie obowiązków nauczyciela w realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego w ostatnich trzech miesiącach. To pod waszym kierunkiem dzieci wykonywały piękne prace, które możemy podziwiać na stronie internetowej przedszkola.

Słowa podziękowania kieruję do wszystkich nauczycieli i pań opiekunek  za całoroczny trud włożony w pracę dydaktyczną i wychowawczą.

Najserdeczniej zaś  dziękuję wszystkim dzieciom za obecność i uśmiech.

Wszystkim Państwu życzę spokojnego, bezpiecznego i zasłużonego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu!

Serdecznie pozdrawiam

Grażyna Sawicka

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

w Grębkowie

Dzień Ojca

“Mój tata wszystko potrafi.
Mój tata jest taki duży.
Przy nim się czuję bezpieczna,
nie boję się nawet burzy.”
B. Szelęgowska
    Wszystkim Tatusiom życzymy zdrowia, szczęścia, cierpliwości oraz pociechy ze swoich dzieci.

Poznajemy zawody

Różne są zawody: ekspedientka, lekarz,
listonosz, fryzjer, sekretarka, piekarz.
Mama jest śpiewaczką, a tato pilotem –
wiezie pasażerów szybkim samolotem.
A kim ja zostanę? Kierowcą rajdowym,
spikerem, piekarzem lub posterunkowym.
B. Forma

Poznajemy zawody-2