Tańce

Zapraszamy rodziców zainteresowanych udziałem dzieci w dodatkowych zajęciach tanecznych na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek (14 września) o godzinie 15.30. Przy ładnej pogodzie zobaczymy się na świeżym powietrzu, zaś w razie brzydkiej pogody na stołówce szkolnej. Zapraszamy zainteresowanych.

Ubezpieczenie dzieci

Informujemy, że na stronie internetowej przedszkola w zakładce DOKUMENTY PRZEDSZKOLA ( menu: NASZE PRZEDSZKOLE) jest udostępniona aktualna polisa obejmująca ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2020/2021.

W związku z pytaniami, które pojawiły się ze strony Rodziców udostępniamy również dokument, określający ogólne warunki ubezpieczenia
(dotyczy polisy ubezpieczeniowej dzieci przedszkolnych).
Dokument jest  również  dostępny w zakładce Dokumenty przedszkola.

Ogólne warunki ubezpieczenia

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Serdecznie zapraszamy nowo przyjęte dzieci na dni adaptacyjne, które odbędą się 26 i 27 sierpnia w godz. 10 – 12. Spotykamy się na placu zabaw, gdzie dzieci zostaną podzielone na grupy, następnie wraz z wychowawcami udadzą się do sal. Ze względu na stan epidemiczny dni adaptacyjne będą się odbywały w innej formie niż dotychczas. Wszyscy rodzice/osoby odpowiedzialne za dzieci muszą posiadać założoną maseczkę lub przyłbicę zasłaniającą nos i usta. Po wejściu do przedszkola rodzice obowiązkowo dezynfekują ręce. Dzieci po wejściu do sali myją ręce wodą i mydłem w łazience. Prosimy również o zachowaniu odpowiedniego dystansu między poszczególnymi osobami (1,5 m).

Należy również obowiązkowo przynieść ze sobą wypełnioną ankietę epidemiologiczną  ankieta epidemiologiczna

(W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci i rodzice, którzy w ankiecie na każde pytanie udzielili odpowiedzi “nie”)

W czwartek  27.08.2020 r. w trakcie zajęć ok. godz. 11, zaplanowane jest  spotkanie rodziców  z Panią Dyrektor( przy sprzyjających warunkach atmosferycznych na zewnątrz budynku).

25 czerwca 2020

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Kochane Dzieci!

Minął  kolejny rok pracy Gminnego Przedszkola w Grębkowie. Rok, który jak myślę pozostanie na długo w naszej pamięci.

Kończąc ten wyjątkowy rok szkolny, w pierwszej kolejności  pragnę serdecznie  podziękować Rodzicom za całoroczną współpracę, pomoc w realizacji zadań statutowych przedszkola. Szczególnie dziękuję za przejęcie obowiązków nauczyciela w realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego w ostatnich trzech miesiącach. To pod waszym kierunkiem dzieci wykonywały piękne prace, które możemy podziwiać na stronie internetowej przedszkola.

Słowa podziękowania kieruję do wszystkich nauczycieli i pań opiekunek  za całoroczny trud włożony w pracę dydaktyczną i wychowawczą.

Najserdeczniej zaś  dziękuję wszystkim dzieciom za obecność i uśmiech.

Wszystkim Państwu życzę spokojnego, bezpiecznego i zasłużonego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu!

Serdecznie pozdrawiam

Grażyna Sawicka

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

w Grębkowie

Dzień Ojca

“Mój tata wszystko potrafi.
Mój tata jest taki duży.
Przy nim się czuję bezpieczna,
nie boję się nawet burzy.”
B. Szelęgowska
    Wszystkim Tatusiom życzymy zdrowia, szczęścia, cierpliwości oraz pociechy ze swoich dzieci.