Zawody pożarnicze

1 czerwca 2016r. odbyły się w Węgrowie młodzieżowe zawody pożarnicze, organizatorem  ich jest Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie. Brało w nich udział 10 drużyn: OSP Laski, OSP Liw, OSP Łochów Fabryczny, OSP Liw, OSP Gwizdały, OSP Budziska, a także drużyna z Grębkowa zorganizowana na początku maja przez strażaków: Rafała Milewskiego i Mariusza Namiętę. W skład drużyny wchodzą uczniowie naszej szkoły: Michał Witan, Szymon Zagdański, Daniel Trojanowski, Michał Chojecki, Michał Niewiatowski, Tomasz Wiechowski, Czarek Przybyłek, Sebastian Kowalczyk, Kuba Kosiorek, Hubert Wielądek, Kacper Zaliwski. Były to ich pierwsze zawody, więc nie mogliśmy spodziewać się wielkiego sukcesu. Młodzi strażacy zmierzyli się z innymi w sztafecie i bojówkach. Dzięki wspaniałym trenerom i systematycznym treningom chłopcy zajęli wysokie III miejsce w powiecie, z czego się bardzo cieszymy. Otrzymali puchar, dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy!