Koncert Mikołajkowy

12782504_593164890848501_674725331_n3 grudnia 2015r. w czwartek odbyła się wycieczka do Warszawy. Uczestniczyli w niej uczniowie naszego gimnazjum.

O godz. 8:30 wyruszyliśmy spod szkoły. Najpierw odwiedziliśmy warszawską galerię – Promenadę, a następnie wyruszyliśmy na Torwar, gdzie miał odbyć się koncert mikołajkowy. Wystąpili tam tacy lubiani artyści jak m.in. :  Sound Mieliśmy także szansę spotkać się ze słynnym iluzjonistą – Maciejem Polem.  Na koncercie wszyscy bawili się świetnie, widzieliśmy się z Mikołajem, oglądaliśmy pokaz zumby i przebieg konkursu medycznego. Po trzech godzinach zabawy powróciliśmy do galerii, gdzie w kinie miał odbyć się film pt. „Listy do M 2”. Po skończonej projekcji przeszliśmy do autokaru. Zadowoleni wróciliśmy do domu około godz. 20:00.

Wycieczka na pewno długo pozostanie w naszej pamięci. Czekamy na następny koncert mikołajkowy!