Festiwal Pieśni Patriotycznej w Wyszkowie

Śpiewali Ojczyźnie

23 listopada 2015r.

19 listopada  już po raz ósmy odbył się Festiwal Pieśni Patriotycznej w Wyszkowie. Odbywał się w czterech kategoriach: przedszkola, zerówki i klasy I-III , klasy IV-VI  i gimnazja. Występy oceniało profesjonalne jury. Wszyscy uczestnicy wypadli wyśmienicie.
Nasze gimnazjum reprezentowały uczennice: Elwira Sprzonczak, Natalia Błaszkiewicz i pisząca te słowa, Weronika Karczewska z klas III oraz Iga Roguska, Martyna Madziar i Amelia Konarska reprezentujące klasy I. Mimo wielkiej tremy i zdenerwowania nasze prezentacje można uznać za bardzo udane.
Wysokie II miejsce zajęła Weronika Karczewska exaequo z Elwirą Sprzonczak i Natalią Błaszkiewicz.
III miejsce zajął zespół w składzie : Weronika Karczewska, Iga Roguska, Martyna Madziar i Amelia Konarska. Wszystkie uczennice były bardzo zadowolone, otrzymały dyplomy i nagrody.

Weronika Karczewska