IX Festiwal Pieśni Patriotycznej

20161116_12075916 listopada 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Śpiewamy Tobie Ojczyzno”, który odbył się w Samorządowej Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Wyszkowie.

W kategorii kwartet; III miejsce zajęły: Iga Roguska, Martyna Madziar, Oliwia Czarnacka i Amelia Konarska, pod opieką p. Hanny Żółkowskiej-Koper.

Gorąco gratulujemy!!!

Ideą organizatorów imprezy była realizacja niezwykle ważnych celów, czyli rozwijania miłości do Ojczyzny poprzez śpiew pieśni, rozwijanie talentów muzycznych młodych ludzi, ale także integracja uczniów z okolicznych placówek oświatowych.

Laureatom złożył gratulacje oraz wręczył pamiątkowe dyplomy i nagrody, goszczący na festiwalu, Wójt Gminy Liw, p. Bogusław Szymański.