PrzytulMISie

Chyba wszyscy uwielbiają się przytulać, każdy równie chętnie przytula swoje zwierzaki czy ulubione maskotki. Dlatego Samorząd Uczniowski bez problemu zachęcił całą szkolną społeczność do świętowania Międzynarodowego Dnia Przytulania. Dzień 31 stycznia przebiegał pod hasłem „PrzytulMiSie”. Akcję przygotowała klasa V, która powycinała serduszka z hasłem przewodnim. Bardzo dziękujemy!

„ I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

Już od połowy listopada w naszej szkole trwała akcja pt. „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”. Ogłosił ją Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Caritas. W ramach tej akcji była zbierana żywność dla osób potrzebujących w gminie Grębków. Przed świętami wolontariusze samodzielnie upiekli i ozdobili pierniczki, które pięknie zapakowane zostały dołączone do każdej świątecznej paczki. Hojność darczyńców przerosła oczekiwania wolontariuszy. Żywnością, wśród której był: cukier, maka, ryż, kasza, makaron, konserwy, słodycze, kawa, herbata itp. zostało obdarowane 20 rodzin z naszego terenu.

Agnieszka Kowalczyk

« 2 z 8 »