Konkurs KRUS-u dla dzieci

Zapraszamy dzieci do udziału w kursie e-learningowym pt. „BEZPIECZNIE NA WSI MAMY – UPADKOM ZAPOBIEGAMY”.

Kurs dostępny jest online pod adresem https://prewencja.krus.gov.pl/

50 uczestników szkolenia otrzyma nagrody rzeczowe w postaci hulajnogi.

Nagrody zostaną przyznane w drodze losowania spośród wszystkich nadesłanych certyfikatów, które dziecko może uzyskać na zakończenie szkolenia.

Szkolenie w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Szkolenie podzielone jest na trzy moduły: Maszyny i Narzędzia, Zwierzęta oraz Siedlisko, a każdy z nich zawiera zagadki i quizy, dzięki którym łatwiej jest przyswoić wiedzę na temat bezpieczeństwa dzieci w środowisku wiejskim.

1.       Kto może wysłać swoje zgłoszenie?

Rozpatrywane będą zgłoszenia ukończenia kursu nadesłane przez dzieci w wieku szkolnym, tj. uczęszczające do szkół podstawowych, z terenów wiejskich.

2.       W jaki sposób należy zgłosić ukończenie szkolenia i ubiegać się o nagrodę rzeczową?

Ukończenie kursu należy potwierdzić przesłaniem do KRUS:

a)       certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu, z wpisanym imieniem i nazwiskiem dziecka (dane te wpisuje się do systemu na początku kursu);

b)      formularza zgłoszeniowego podpisanego przez rodziców/opiekunów prawnych dziecka.

WAŻNE! W przypadku zgłaszania kilkorga dzieci dokumenty każdego dziecka powinny być nadane w osobnej przesyłce!

Adres do wysyłki:

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego – Centrala

al. Niepodległości 190

z dopiskiem: Szkolenie e-learningowe dla dzieci

3.       Do kiedy można wysyłać zgłoszenia?

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 13 grudnia 2019 r. (decyduje data wpływu przesyłki do KRUS).

4.       Kto otrzyma nagrody?

Nagrody rzeczowe (hulajnogi) przewidziano dla 50 osób. Zostaną one wyłonione w drodze losowania spośród wszystkich, którzy nadeślą zgłoszenia w wymaganym terminie.  Losowanie odbędzie się w dniu 19 grudnia br. w Centrali Kasy.

5.       W jaki sposób nagrody zostaną przekazane odbiorcom?

Nagrodzeni otrzymają hulajnogi przesyłką pocztową; lista nagrodzonych dzieci zostanie opublikowana na stronie internetowej Kasy 20 grudnia br.