Dzień Tosta
20 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Tosta. Uczniowie mogli spróbować różnych rodzajów tostów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wspólne świętowanie wprowadziło dużo radości i pysznych zapachów do szkolnych korytarzy. Zebrane podczas wydarzenia pieniądze zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia do szkolnej strefy chillout.
Marlena Laskowska




