BAL ÓSMEJ KLASY

29 maja odbył się bal naszych ósmoklasistów.

Wspaniale przystrojona sala, dziewczęta w pięknych sukniach i elegancko ubrani chłopcy…

Zgodnie z tradycją na początku uczniowie zatańczyli poloneza, którego uczyli się wytrwale pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego. Taniec zachwycił wszystkich zgromadzonych. Następnie ciepłe słowa skierowała do ósmoklasistów wychowawczyni p. Magdalena Maksymiak, życząc im wielu wspaniałych przeżyć i pomyślności w nowych szkołach.

Potem był czas na wspólną zabawę i poczęstunek.

Uczniowie bawili się doskonale,  a wspaniała zabawa trwała aż do godziny 22, kiedy bal się zakończył.

Dziękujemy Wszystkim, a szczególnie Rodzicom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie balu.

Na pewno wszyscy na długo zapamiętają ten wyjątkowy wieczór.