ACH, CO TO BYŁ ZA BAL!

20230201_113412

Karnawał to czas radości i wspólnej zabawy. To miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości.

W dniu 1 lutego 2023r. w klasach II odbył się bal karnawałowy.

W pięknie udekorowanych klasach pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Można było zobaczyć: wróżki, królewny, jednorożce, Myszkę Miki, Hermionę, motyla, Żółwia Ninja, Batmana, Iron Mana, Spider Mana, smoka, sportowców…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki. Były tańce integracyjne, korowody, kółeczka, pociąg i tańce w parach. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna. Podczas pląsów wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Oczywiście nie zabrakło także poczęstunku – dzieci zajadały się słodkimi niespodziankami przygotowanymi przez rodziców.

20230201_092720

To był fantastyczny dzień!

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Wychowawcy klas drugich