Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Ostatni dzień roku szkolnego 2020/21 był również ostatnim dniem w szkole podstawowej tegorocznych ósmoklasistów.
IMG_4207 Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i  odśpiewanieniem Hymnu Państwowego, po czym Pani Dyrektor Grażyna Sawicka wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody uczniom klas siódmych.  Po uroczystym przekazaniu sztandaru przedstawicielom klas siódmych, nasi absolwenci odtańczyli poloneza. Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody książkowe uczniom klasy ósmej, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Wszyscy ósmoklasiści otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Pani Dyrektor podziękowała również Rodzicom za działania podejmowane na rzecz szkoły oraz wręczyła listy gratulacyjne. Ostatnim punktem uroczystości było uroczyste ślubowanie ósmoklasistów.

Naszym absolwentom życzymy dostania się do wybranych szkół!
Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wspaniałego wypoczynku!

Do zobaczenia po wakacjach!

.

Zdjęcia z uroczystości:    cz.1   cz.2      cz.3      cz.4      cz.5