Dzień Dziecka

47-IMG_39711 czerwca – Dzień Dziecka – obfitował w naszej szkole w wydarzenia. Uczniowie brali udział w grach i zabawach rekreacyjnych. Odbył się bieg ulicami Grębkowa w ramach rywalizacji o nagrodę Wójta Gminy Grębków. Nad bezpieczeństwiem uczestników biegu czuwali strażacy z OSP Grębków oraz pani pielegniarka. Zwycięzcy rywalizacji otrzymali medale złote, srebrne i brązowe, a wszyscy uczestnicy  medale pamiątkowe. Nie zabrakło słodkiego akcentu – można było skosztować cukrowej waty i chrupiącego popcornu. Zostały przygotowane trzy “sale kinowe”, gdzie uczniowie w małych grupach oglądali najnowsze filmy dla dzieci i młodzieży. Nie brakowało chętnych do skorzystania z możliwości pieczenia kiełbasek przy ognisku.

Zdjęcia z Dnia Dziecka cd.