Szanowni Rodzice!

Drodzy Nauczyciele!

Drodzy Uczniowie!

Mija kolejny rok nauki w szkole. Rok, który zostanie zapamiętany przez nas wszystkich na długo, rok, który postawił przed całą społecznością szkolną nowe wyzwanie – nauczanie zdalne. Myślę, że sprostaliśmy temu nieoczekiwanemu zadaniu. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli udało nam się zorganizować lekcje online. Do wszystkich nauczycieli kieruję wyrazy wdzięczności za całoroczny trud włożony
w pracę dydaktyczno-wychowawczą.

Serdeczne podziękowania składam rodzicom, którzy w ostatnich trzech miesiącach w znacznym stopniu przejęli obowiązki nauczycieli. Dziękuję bardzo za Wasze oddanie i współpracę.

Wam, drodzy uczniowie, gratuluję sukcesów osiągniętych w całym roku szkolnym w licznych konkursach, zawodach. W sposób szczególny gratuluję wyników na świadectwach szkolnych. Znakomitej większości dziękuję za właściwą postawę w nauczaniu zdalnym, właściwą interakcję z wychowawcami i nauczycielami.

Drodzy Absolwenci!

Macie za sobą ważny etap nauki – szkołę podstawową. Po wakacjach rozpoczyna się dla Was nowy czas. Przed Wami wiele dróg,
ale pamiętajcie, że wybór tej drogi zależy od Was i oby ona okazała się drogą
słuszną, drogą prawdy i miłości, bo jak powiedział
Johann Wolfgang Goethe „Nikt nigdy nie zabłądził na prostej drodze”.

Wszystkim życzę pełnego wrażeń, wspaniałego i bezpiecznego odpoczynku w promieniach słońca i radosnej atmosferze.
Do zobaczenia we wrześniu w tradycyjnej rzeczywistości szkolnej.

Grażyna Sawicka
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego