Przedświąteczne kolędowanie

IMG_3321 IMG_4579 IMG_3328

Tuż przed przerwą świąteczną uczniowie, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły zebrali się, aby radośnie zaakcentować zbliżający się czas Bożego Narodzenia. Wspólne śpiewanie kolęd to już tradycyjnie wspaniałe chwile integracji naszej szkolnej społeczności. Na koniec spotkania nie zabrakło życzeń  Pani Dyrektor Grażyny Sawickiej skierowanych do wszystkich zgromadzonych uczniów, pracowników i rodziców. Miłą niespodzianką były upominki wręczone nauczycielom przez uczniów – własnoręcznie upieczone i udekorowane świąteczne pierniki. Przedstawiciele społeczności szkolonej udali się również z życzeniami do przyjaciół szkoły i instytucji z naszą szkołą współpracujących.
Do klas zawitali “wysłannicy Świętego Mikołaja” z kolędą i słodkim poczęstunkiem.