Mikołajki w Warszawie

78743689_511990346074883_6078251465489514496_nUczniowie klasy 4, 5, 6b, 8b – 06.12.2019r. ten mikołajkowy dzień, wspólnie z paniami: Marleną Osmólską, Magdaleną Maksymiak i Janiną Mironiuk spędzili w stolicy.
Wycieczka rozpoczęła się od wizyty na PGE Narodowym.
PGE Narodowy to nie tylko dom piłkarskiej reprezentacji Polski. To także jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc świata, w których na żywo można uczestniczyć w wielkich sportowych
i rozrywkowych wydarzeniach. Trasa “Poczuj się jak VIP” obejmowała pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej, centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy, oraz najbardziej ekskluzywne miejsca przeznaczone dla najważniejszych gości PGE Narodowego, komentatorów, a także kibiców.
W tym dniu każdy z uczestników otrzymał słodki upominek.
O godzinie 13:15 dotarliśmy na Torwar. Tam o 14 rozpoczęła się przepiękna rewia na lodzie – „Disney On Ice”. Naszych uczniów w świat pełen przygód i opowieści z całego królestwa Disneya wprowadzili, ulubieńcy wszystkich dzieci: Myszka Miki, Minnie, Goofy i Kaczor Donald.
Widzowie dołączyli do nieustraszonych podróżników Vaiany i półboga Mauiego w pełnej akcji wyprawie, której celem było przywrócenie skradzionego serca Te Fiti. Podróż u boku sióstr Anny i Elsy, wesołego bałwana Olafa, człowieka z gór Kristoffa i jego lojalnego renifera Svena
z „Krainy lodu” była opowieścią o odwadze, magii i prawdziwej miłości. Uczniowie zanurzyli się w świecie „na morza dnie”,w rytm porywającej muzyki wraz z Sebastianem – kompanem Ariel z „Małej Syrenki”. Dali się też porwać „Pięknej i Bestii”. Zobaczyli jak zaczarowane przedmioty
z zamku Bestii tworzą na tafli spektakularne widowisko dla Belli. Całość widowiska dopełniło zakończenie, w którym pojawili się wszyscy bohaterowie rewii.
Mamy nadzieję, że uczniom podobała się wycieczka.

Magdalena Maksymiak