Spotkanie z Piotrusiem Panem w Warszawie

Manufaktura czekolady (12)

Uczniowie klasy czwartej i piątej – 22.10.2019r.– wspólnie z paniami: Marleną Osmólską i Magdaleną Maksymiak – odwiedzili Manufakturę Czekolady Chocolate Story w Warszawie oraz obejrzeli w teatrze Studio Buffo musical „ Piotruś Pan”.

Podczas wizyty w Manufakturze projektowalimy własną tabliczkę czekolady z dodatkiem wybranych owoców liofilizowanych i bakalii, własnoręcznie je pakowaliśmy aby zabrać je później do domu. Zapoznaliśmy się z procesami produkcji czekolady od samego ziarenka aż do powstania czekoladowych słodkości. Delektowaliśmy się gorącą czekoladą do picia oraz oglądaliśmy pokaz ręcznego temperowania czekolady.

Pogoda tego dnia sprzyjała wycieczkowiczom, więc spacerkiem warszawskimi uliczkami, przeszliśmy do teatru Studio Buffo. Obejrzeliśmy tam bajeczny, pełen pozytywnej energii musical „Piotruś Pan” o chłopcu, który nie chciał dorosnąć.
Po spektaklu ruszyliśmy w drogę powrotną do domu.