Noc Filmowa w naszej szkole

IMG_330331 maja 2019 r. już po raz drugi w naszej szkole odbyła się Noc Filmowa. Zorganizowana została
z okazji Dnia Dziecka. Wzięło w niej udział 23 osoby. Opiekowały się nami panie: Marlena Laskowska, Bożena Gołoś, Anna Głuchowska oraz Monika Sapiaska. Jako pierwszy obejrzeliśmy film „Kubo i dwie struny” – amerykański animowany film przygodowy fantasy z 2016 roku w reżyserii Travisa Knighta. Następnie „Mój przyjaciel Hachiko” – amerykański film obyczajowy opowiadający historię psa Hachikō, wyreżyserowany w roku 2009 przez szwedzkiego reżysera Lasse Hallströma z Richardem Gere’em
w roli głównej. Na końcu zaczęliśmy oglądać film „Wstrząs” – amerykański dramat filmowy
z 2015 roku w reżyserii Petera Landesmana z Willem Smithem w roli głównej. Spotkanie filmowe zakończyło się o godz. 1.00.
Uważamy, że to było bardzo ciekawe i pouczające spotkanie. Filmy były różnorodne, wartościowe i interesujące, a czasem wzruszające
i zabawne. Miło spędziliśmy czas.

Julia Sasim i Angelika Topolska