Inauguracja nowego roku szkolnego

dav

Pierwszy dzień nowego roku szkolnego za nami. O godzinie 9:00 uczniowie szkoły podstawowej oraz ostatnich klas gimnazjalnych zebrali się w sali gimnastycznej. Apel rozpoczął się wprowadzeniem sztandarów i  odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego. Pani Dyrektor Grażyna Sawicka przywitała uczniów, rodziców i nauczycieli szczególnie serdecznie zwracając się do nowych członków naszej społeczności szkolnej – uczniów klas pierwszych i dzieci z oddziałów przedszkolnych. Po wysłuchaniu krótkiego przemówienia uczniowie rozeszli się do klas, aby spotkać się z wychowawcami. Od jutra czeka nas codzienna praca, ale również wiele przyjemnych szkolnych wydarzeń.

Życzymy wszystkim uczniom wytrwałości w realizacji szkolnych celów i wspaniałych ocen na koniec roku.