Grębków zdominował etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej!

6 marca 2018 roku uczniowie ze szkół powiatu węgrowskiego sprawdzili swoją wiedzę z zakresu przepisów pożarniczych. To już XLI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież Zapobiega Pożarom”. Uczniowie naszej szkoły od wielu lat biorą udział w tych zmaganiach. Dzięki przygotowaniom do turnieju młodzież zgłębia wiedzę z zakresu ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa.

Z radością informujemy, że kolejny raz, uczniowie z Grębkowa wyróżnili się w czasie powiatowych eliminacji. Ponownie sukces odniósł Kacper Kałuski z klasy IVB, który tak jak w roku ubiegłym pokonał wszystkich uczestników turnieju z klas IV-VI zajmując I-sze miejsce! Kacper będzie reprezentował powiat węgrowski w eliminacjach wojewódzkich tegorocznego turnieju. To jednak nie koniec dobrych informacji – w tej samej kategorii wiekowej 3-cie miejsce zajął uczeń klasy VIA Bartek Rudnicki. Miło nam, że grębkowskie klasy gimnazjalne również mogą pochwalić się sukcesem – w tej kategorii 3-cie miejsce zajęła Zuzanna Wołoncewicz z klasy IIA.

Gratulujemy wszystkim laureatom OTWP z naszej szkoły. Kacprowi życzymy sukcesu w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 21 kwietnia. Trzymamy kciuki!

Relacje z tegorocznych eliminacji powiatowych OTWP:

POWIAT WĘGROWSKI

TYGODNIK SIEDLECKI