MAMY PRACOWNIĘ JĘZYKOWĄ!!!

IMG_6671W poniedziałek, ku radości wszystkich uczniów i nauczycieli języków obcych, odbyły się pierwsze lekcje języka angielskiego w nowej pracowni językowej. W sali przygotowane są 24 stanowiska ze słuchawkami i mikrofonami. Każdy może teraz z pełnym zaangażowaniem uczestniczyć w lekcji. Uczniowie mają możliwość pracowania w dowolnie skonfigurowanych przez nauczyciela grupach, w parach lub indywidualnie. Ich praca jest stale monitorowana przez nauczyciela.

Pomysł zorganizowania pracowni pojawił się przy okazji uczestniczenia naszej szkoły w programie Erasmus Plus. Część kosztów została pokryta z funduszy pozyskanych do realizacji projektu “Artystyczna podróż po Europie”.

Mamy nadzieję, NIE! jesteśmy przekonani, że teraz lekcje języków obcych staną się ulubionymi lekcjami większości uczniów.