Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej “Młodzież Zapobiega Pożarom” – 2018

W dniu dzisiejszym, odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież Zapobiega Pożarom”. W kategorii klas IV-VI wzięło w nim udział 9 uczniów ze wszystkich podstawówek z  naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali: Maja Grabarczyk i Julia Wawrynow z klasy VIB oraz Bartek Rudnicki z klasy VIA. Z radością informujemy, że dwójka z nich zakwalifikowała się do etapu powiatowego – Maja Grabarczyk zajęła I-sze miejsce, a Bartek Rudnicki miejsce II. Ostatecznie w eliminacjach powiatowych weźmie udział trzech uczniów z naszej szkoły – do Mai i Bartka dołączy Kacper Kałuski (uczeń klasy IVb). Kacper został zaproszony do udziału w turnieju powiatowym jako laureat zeszłorocznych eliminacji (reprezentował powiat na etapie wojewódzkim).

Miło mam również poinformować, że zeszłoroczny sukces Kacpra Kałuskiego został doceniony przez strażaków OSP w Polkowie Sagałach. Nasz uczeń otrzymał podziękowanie podpisane przez Wójta gminy Grębków pana Bogdana Dolińskiego oraz strój strażaka.

Już 6 marca nasi uczniowie wezmą udział w tegorocznych eliminacjach powiatowych. Życzymy im sukcesu i trzymamy kciuki!