X Festiwal Pieśni Patriotycznej w Wyszkowie

.
W listopadzie odbył się w Wyszkowie kolejny, 10-ty już Festiwal Pieśni Patriotycznej. W tym roku naszą szkołę reprezentowała silna, 7-osobowa grupa uczennic, począwszy od klasy 2-giej na klasach gimnazjalnych skończywszy. Dziewczęta wywalczyły aż trzy pierwsze miejsca i przywiozły pamiątkowe statuetki oraz dyplomy.

W kategorii klas I-III zwyciężyła Antonina Miklaszewska z klasy drugiej wykonując utwór “Flaga” (opiekunka Pani Aneta Miklaszewska), w kategorii klas IV-VII pierwsze miejsce zajął duet – Justyna Karczewska i Julia Topolska z piosenką: “Niepodległa, niepokorna”; wśród gimnazjalistów zwyciężył kwartet: Iga Roguska, Martyna Madziar, Olga Roguska, Julia Sprzączak. Dziewczyny wykonały piosenkę “Gdzie jesteś Rudy, Alku, Zośko?”. Opiekunką obu starszych grup była pani Hanna Żółkowska-Koper.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.