Kacper laureatem konkursu

20170131_10453031 stycznia b. r. w Urzędzie Gminy w Grębkowie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Uczestnikami tego Konkursu byli uczniowie szkół z terenu gminy, z każdej szkoły po trzech reprezentantów. Z naszej szkoły, spośród wielu chętnych uczniów, do etapu gminnego zakwalifikowali się: Amelia Boguszewska z Va, Bartosz Rudnicki z Va i Kacper Kałuski z IIIb. Cała trójka, pod okiem p. Małgorzaty Przybyło, długo zgłębiała tajniki wiedzy pożarniczej. Ostatecznie bezkonkurencyjny okazał się Kacper Kałuski. Zajął I miejsce spośród wszystkich uczestników i będzie reprezentował uczniów gminy Grębków w konkursie na szczeblu powiatu.
Gratulujemy i mocno trzymamy kciuki!