Uczciliśmy 98-tą rocznicę odzyskania niepodległości

img_0389W czwartek 10 listopada  uczniowie gimnazjum zaprezentowali społeczności Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grębkowie montaż słowno-muzyczny nawiązujący do listopadowego Święta Narodowego. Równolegle do inscenizacji obejrzeliśmy wzruszającą prezentację multimedialną. Występ gimnazjalistów nagrodzony został zasłużonymi gromkimi brawami.

Sympatycznym akcentem był również występ uczniów szkoły podstawowej z klasy IIIa . Chłopcy, przy akompaniamencie akordeonu, zaśpiewali kilka znanych piosenek legionowych.

Zwieńczeniem tegorocznych obchodów Narodowego Święta były dla nas uroczystości gminne – msza święta z udziałem pocztów sztandarowych, złożenie kwiatów przy Krzyżu-Pomniku i część artystyczna w świetlicy OSP.