To już drugi rok przygody z kodowaniem

img_8813W ubiegłym roku nauczyciele i uczniowie z naszej szkoły przystąpili do programu Mistrzowie Kodowania koordynowanego przez firmę Samsung Electronics Polska. Zajęcia  cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów, można powiedzieć, że wielu z nich połknęło bakcyla programowania. Postanowiliśmy również w tym roku szkolnym kontynuować przygodę z kodowaniem. Do programu przystąpili kolejni nauczyciele, uczniowie nie mogą doczekać się wznowienia zajęć.

Już niedługo startujemy. Pierwsze zajęcia chcemy powiązać z rozpoczynającym się 15 października Tygodniem Kodowania – Code Week 2016 – międzynarodowym wydarzeniem, którego pomysłodawcami są pasjonaci z Włoch. Już teraz zapraszamy do odwiedzania strony programu Mistrzowie Kodowania i strony Tygodnia Kodowania Code Week.