Wycieczka do Siedlec

DSC_0698Kilka dni temu (31.05) klasa Ob była na wycieczce w Siedlcach. Był to ich pierwszy wspólny wyjazd. Dla niektórych z nich w ogóle pierwszy, na dodatek bez rodziców. Dzieci bardzo go przeżywały.
Pierwszym celem naszej podróży było kino. Oglądaliśmy bajkę w 3D pt. „Angry Birds”. Wszystkim dzieciom bardzo się podobała. Potem pojechaliśmy do sali zabaw „Młynek”. Dzieciaczki miały okazję porządnie się wyszaleć. W ruch poszła karuzela, samochody, automaty do gier, z basenów z piłeczkami widać było im tylko głowy. Czas mija i wszystko co dobre szybko się kończy. Niechętnie opuszczaliśmy salę zabaw. Przed szkołą czekały na dzieci niepewne mamy. Uśmiechy i zadowolenie jakie widniały na twarzach ich dzieci upewniły je, że wycieczka była super udana. Na pewno to powtórzymy.