Dzień Dziecka na sportowo i wesoło

IMG_7430Kilka godzin wesołej sportowej rywalizacji. Tak uczniowie podstawówki spędzili sporą część dzisiejszego, szkolnego dnia. Na pierwszych lekcjach na sportowym boisku spotkały się klasy IV-VI. Pogoda dopisała, więc zaplanowane zabawy przebiegały bez zakłóceń: przeważały konkurencje szybkościowe, ale wiele zabawy i śmiechu było w ostatniej rywalizacji siłowej – przeciąganie liny. Dziewczyny z klas czwartych dzielnie stawiały czoła chłopakom z klasy szóstej. I chociaż przyznawane były punkty i wyłoniono klasę zwycięską to i tak najważniejsza była SUPER ZABAWA!

W czasie, gdy starsi uczniowie bawili się na boisku, dzieci młodsze oglądały spektakl teatralny na sali gimnastycznej. Po tej spokojnej, relaksującej części miały możliwość wyszaleć się na powietrzu.

Na koniec Rada Rodziców przygotowała dzieciakom poczęstunek. Było więc sportowo, wesoło i słodko.