Selfie z Alicją

IMG_6539Uczniowie klasy Oa i III z opiekunkami: Katarzyną Ksionek, Irminą Majewską i Anetą Miklaszewską  byli 4 maja na wycieczce w Siedlcach. Pogoda sprzyjała wędrowaniu, więc najpierw wszyscy podziwiali Katedrę Siedlecką. Następnie, po powrocie do Centrum Kultury i Sztuki wycieczkowicze obejrzeli nowy spektakl “Selfie z Alicją w krainie czarów”.  Główne role w tym spektaklu grają aktorzy i tancerze Teatru Tańca Caro. Wszyscy podziwiali talenty sceniczne, szczególnie głównej bohaterki –  8-letniej Alicji, która szuka własnej drogi życia, błądzi między jasnością i ciemnością, dobrem i złem. Przedstawienie wypełnione było melodyjnymi piosenkami i barwnym tańcem. Na koniec wszyscy aktorzy i widownia zaśpiewali piosenkę “W krainie czarów” i kto miał dobry refleks mógł zrobić sobie selfie … również z  Alicją.

Następnie, ukulturalnieni wycieczkowicze “pobrykali” w Sali Zabaw “Młynek” i mimo, że dzień był bardzo pogodny, to wszyscy uczniowie wyglądali jak po wyjściu z deszczowej kąpieli …. – to na pewno świadczy o dobrej zabawie.