Gminne eliminacje OTWP “Młodzież zapobiega pożarom”

WP_20160304_13_01_25_Pro (1)Po raz kolejny nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”. Do eliminacji szkolnych przygotowało się 7 uczennic z klasy piątej i szóstej. Trzy dziewczyny z najlepszymi wynikami: Sara Pachnik, Patrycja Polkowska i Adrianna Zagdańska zmierzyły się z koleżankami i kolegami ze szkół w Trzebuczy i w Kopciach. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy szóstej Patrycja Polkowska. Jest to już drugi sukces Patrycji. W ubiegłym roku zajęła w konkursie gminnym drugie miejsce i w eliminacjach powiatowych miejsce trzecie. Patrycja również w tym roku będzie reprezentowała gminę w powiecie. Trzymajmy kciuki i życzmy jej co najmniej powtórzenia zeszłorocznego sukcesu.